Ancymony
Spot telewizyjny dla marki Apap

Apap szybko na ból

reklama TV

Kiedy?

sierpień 2019

Przychodzi klient do agencji… 

i wie, że Apap to synonim zaufanego i bezpiecznego leku. W nowej komunikacji chce jednak podkreślić, że lek ten działa też szybko i nie obciąża organizmu. To szybka i lekka robota dla Ancymonów!

Co mieliśmy do zrobienia? 

  • Opracowanie scenariusza spotu telewizyjnego, który first – przedstawi szybkość działania, second – bezpieczeństwo and last but not least – wyróżni się z bloku.

No i co z tym zrobiliśmy?  

  • Przygotowaliśmy scenariusz spotu telewizyjnego pod hasłem „APAP i wracasz na dobre tory”.
  • Głównym bohaterem naszego spotu jest maszynista nowoczesnego pociągu. Był w swojej roli tak wyjątkowo wiarygodny, że dostaliśmy prośby o spotkanie z owym 😉 A to aktorski Ancymon!

Spot TV

Zobaczcie, taki oto spot TV przygotowaliśmy.

Historię opowiada maszynista nowoczesnego pociągu, od którego formy zależy bezpieczeństwo pasażerów. Bohater musi szybko i skutecznie zwalczyć ból, ponieważ w pracy nie może sobie pozwolić na chwile słabości.

– Jarosław Pawłowski, creative lead / senior copywriter, Ancymony
Kadr z aktorem ze spotu wideo dla marki apap
Kadr z produktem apap w spocie telewizyjnym
Kadr ze spotu telewizyjnego dla marki apap
Kadr ze spotu tv dla marki USP zdrowie
prev next

Spodobało Ci się? pisz, dzwoń, mów

Jesteśmy Ancymony – czekamy na telefony, maile, a nawet gołębie pocztowe. Briefy możesz wysyłać w PlayStation App, na Tinderze, a nawet w piłeczkach do golfa.

Przyciągamy uwagę i pomagamy w tym markom, dla których pracujemy. Stworzymy skuteczną strategię, wdrożymy fantastyczną kampanię, zaprojektujemy nowy mikrokosmos.

Chcesz mieć nasze portfolio w pliku pdf? Proszę bardzo: