Ancymony

Melvit social media – pysznie!

Digital

Social Media

Kiedy?

Październik 2020 – obecnie

Przychodzi klient do agencji…


Melvit szukał pomysłu na odświeżenie linii graficznej na swoim profilu na Facebooku. Chciał się komunikować w bardziej atrakcyjny i angażujący sposób.

Co mieliśmy do zrobienia?

Poproszono nas o opracowanie nowej, spójnej z przekazem marki strategii komunikacji oraz odświeżenie języka wizualnego. Miało być nowocześnie, angażująco i smacznie…

No i co z tym zrobiliśmy?

SoMe z naturalną, zdrową żywnością w tle? SoWe! Uwielbiamy takie klimaty! Prześledziliśmy najnowsze trendy oraz działania konkurencji i…

  • Opracowaliśmy nową strategię komunikacji, angażujący język i linię graficzną, która wyróżnia się na tle innych fanpage’y.
  • Stworzyliśmy nowe cykle postów, które prezentują portfolio marki, nawiązują do trendów dotyczących zdrowego żywienia, inspirują, angażują i… zaostrzają apetyt!
  • Wprowadziliśmy kreatywną moderację, która zachęca użytkowników do pozostania w kontakcie z marką.

INTERNETY

Social media

W naszych rękach spoczywają przygotowanie contentu, planowanie kampanii płatnych i moderacja. Dyskusje z fanami imponują i pokazują dużą świadomość żywieniową odbiorców.

Katarzyna Czajkowska, social media group head, Ancymony

Zobacz podobne case study

Spodobało Ci się? pisz, dzwoń, mów

Jesteśmy Ancymony – czekamy na telefony, maile, a nawet gołębie pocztowe. Briefy możesz wysyłać w PlayStation App, na Tinderze, a nawet w piłeczkach do golfa.

Przyciągamy uwagę i pomagamy w tym markom, dla których pracujemy. Stworzymy skuteczną strategię, wdrożymy fantastyczną kampanię, zaprojektujemy nowy mikrokosmos.

Chcesz mieć nasze portfolio w pliku pdf? Proszę bardzo: